СПАДКУВАННЯ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ДВОМА ШЛЯХАМИ: ЗА ЗАПОВІТОМ АБО ЗА ЗАКОНОМ

СПАДКУВАННЯ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ДВОМА ШЛЯХАМИ: ЗА ЗАПОВІТОМ АБО ЗА ЗАКОНОМ

Згідно зі ст. 1217 Цивільного кодексу України для спадкування не тільки за заповітом, а й за законом потрібна ціла низка передбачених зако­ном юридичних фактів.

Підставою виникнення спадкування за запо­вітом є юридичний склад:

  • складання заповіту;
  • смерть спадкодавця;
  • відкриття спадщини;
  • прийняття спадщини;

Осіб, які закликаються до спадкування в цьому випадку, визначає у своєму заповіті спадкода­вець.

Для спадкування за законом потрібні: по-перше, наявність пев­ного ступеня споріднення зі спадкодавцем або перебування на його утриманні протягом визначеного законом строку (тобто особа повин­на входити в коло спадкоємців за законом); по-друге, факт смерті спадкодавця (тобто повинно відбутися відкриття спадщини); по-третє, прийняття спадщини.

Право на спадкування виникає в день відкриття спадщини, тобто в день смерті особи або в день, з якого вона оголошується померлою. Змістом права на спадкування є певні можливості, якими може скористатися особа, у якої виникло це право. Серед них – право прийняти спадщину, відмовитися від неї взагалі чи на користь іншої особи, не проявляти щодо неї жодного інтересу, тобто не вчиняти ніяких юридично значимих дій щодо прийняття чи відмови від спадщини.

Ви можете звернутися до наших Адвокатів з метою отримання більш детальної та конкретної інформації саме по Вашому питанню.

З повагою,

Проведення огляду на стан сп'яніння в медичному закладі

Олександра Ляховецька   

 

 

 

Ваше имя

Ваш номер

Об авторе
Александра Ляховецкая
Юрист
Телефон: Largolaw1@gmail.com
Связаться с Александрой

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *