Позбавлення батьківських прав. Зона АТО.

Позбавлення батьківських прав. Зона АТО.

До нас звертаються багато Клієнтів з один і тим самим питанням. Чи можливо позбавити батьківських прав, якщо один із батьків знаходиться на непідконтрольній території?

Так, можливо. Позбавлення батьківських прав особи, що знаходиться на тимчасово окупованій території, відбувається у такому ж порядку, як і у всіх інших ситуаціях.

Особливості такої справи пов’язані з тим, до якого суду необхідно звертатися для розгляду справи. Адже, за загальним правилом, позов про позбавлення батьківських прав подається до суду за зареєстрованим місцем проживання Відповідача.

Позбавлення батьківських прав. Зона АТО.

Постає запитання до якого суду необхідно звернутися якщо суд знаходиться на території проведення антитерористичної операції. 

Розпорядженням Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ затверджено перелік судів які здійсюють правосуддя замість судів які знаходяться в зоні проведення антитерористичної операції. 

Для кожного населеного пункту, який залишився на цій території, визначений відповідний суд на підконтрольній території, до якого можна звернутися з позовом.

Незначна складність розгляду таких справ пов’язана із викликами Відповідача у судове засідання. Для цього суд розміщує відповідне оголошення на своєму сайті. У такому випадку не має значення чи прибув відповідач у судове засідання, воно може відбутися і без нього.

Якщо Позивач проживає в іншому місті у зв’язку з чим не може особисто бути присутнім у судовому засіданні, розгляд справи може проводитись у режимі відеоконференції.

Закріплене таке право ст. 212 Цивільного процесуального кодексу України, згідно якої вбачається, що  учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду. 

Ви можете звернутися до наших Адвокатів з метою отримання більш детальної та конкретної інформації саме по Вашому питанню.

З повагою,

Проведення огляду на стан сп'яніння в медичному закладі

Адвокат Горячев Олексій   

 

 

 

Ваше имя

Ваш номер

Об авторе
Алексей Горячев
Старший юрист, Адвокат
Телефон: +38 (093) 925-95-23
Связаться с Алексеем

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *