ДО ЯКОГО НОТАРІУСА НЕОБХІДНО ЗВЕРТАТИСЬ ПРИ ОФОРМЛЕННІ СПАДЩИНИ, ДО ДЕРЖАВНОГО ЧИ ПРИВАТНОГО?

ДО ЯКОГО НОТАРІУСА НЕОБХІДНО ЗВЕРТАТИСЬ ПРИ ОФОРМЛЕННІ СПАДЩИНИ, ДО ДЕРЖАВНОГО ЧИ ПРИВАТНОГО?

          Так, дійсно, у багатьох справді ще існує думка, що спадщину можуть оформити лише державні нотаріуси. Але з 01 червня 2009 року приватним нотаріусам надано право оформляти спадщину. Будь-яких обмежень у повноваженнях приватних нотаріусів у порівнянні з державними нотаріальними конторами немає.

Нотаріуса для оформлення своїх спадкових прав обирає сам клієнт в межах нотаріального округу, в якому проживав (місце реєстрації) спадкодавець (для державних контор – за районом обслуговування, для приватних нотаріусів – міський округ (якщо місце проживання було зареєстровано на день смерті у м. Кривому Розі незалежно від району міста) та районний округ (Криворізький, Широківський і т.д.). Тобто мешканці Кривого Рогу можуть звернутися до будь-якого приватного нотаріуса у місті.

Якщо спадкова справа вже заведена у державного нотаріуса, чи можливо цю спадкову справу забрати і звернутися до приватного нотаріуса для подальшого оформлення спадкових прав?

           Спадкова справа на майно та майнові права спадкодавця на території України може бути заведена тільки одна. Будь-яка передача спадкової справи, її закриття через невподобання нотаріуса неможлива. Оформлення усього спадкового майна (квартири, будинку грошових вкладів) після спадкодавця здійснюється лише тим нотаріусом, у якого заведена спадкова справа. Тому перед  тим, як звертатись до нотаріуса при заведенні спадкової справи, проконсультуйтесь заздалегідь щодо вартості його послуг та документів, необхідних для оформлення своїх спадкових прав.

Якщо у Вас є питання, Ви можете звернутися до наших Адвокатів з метою отримання більш детальної та конкретної інформації саме по Вашій ситуації.

З повагою,

Проведення огляду на стан сп'яніння в медичному закладіОлександра Ляховецька   

 

 

 

 

Ваше имя

Ваш номер

Об авторе
Александра Ляховецкая
Юрист
Телефон: Largolaw1@gmail.com
Связаться с Александрой

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *